14 Ekim Salı 20.00'de : O Ses Türkiye

14 Ekim Salı 20.00'de : O Ses Türkiye

O SES TÜRKİYE’ de her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. Bu sezon yarışmacılar da çok iddialı, jüri üyeleri de!

 

YAYIN TARİHİ: 14 EKİM SALI

YAYIN SAATİ : 20.00

 

O SES TÜRKİYE’ de bu yıl jüri koltuklarında Gökhan Özoğuz, jürinin kıdemlisi Hadise, Ebru Gündeş ve Türkiye’de ilk defa tek koltukta ve tek butonu yöneten iki jüri üyesi esprisiyle Mazhar Alanson ve Özkan Uğur. 

O SES TÜRKİYE’ de her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. Bu sezon yarışmacılar da çok iddialı, jüri üyeleri de!

O SES TÜRKİYE ‘de geçen hafta; muhteşem sesi ve farklı yorumu ile “Ada Sahillerinde Bekliyorum” şarkısını seslendiren Faslı yarışmacı Karima Gouit programa damgasını vurdu. Türkçe bilmeyen Faslı yarışmacı Karima Gouit yine kendi yorumuyla İbrahim Tatlıses’in bir şarkısını seslendirdi ve jüri üyelerinden tam not almayı başardı. 

O SES TÜRKİYE’ de bu hafta ise; Mazhar Alanson ve Özkan Uğur yarışmacıları ikna etmek için çeşitli yöntemler denerken, Ebru, Gökhan ve Hadise’nin katılımıyla kahkaha tufanı yaşanacak.  Yeni sezona hızlı başlayan Mazhar Alanson ve Özkan Uğur etkilemek için şarkılar söylerken, Ebru Gündeş de yarışmacılara yaptığı yorumlarla herkesi şaşırtacak. Gökhan Özoğuz’un eleştiri ve görüşleri kahkaha tufanı yaşatırken, Hadise de kıyasıya mücadele edecek. 

“O SES TÜRKİYE” Pazartesi ve Salı TV8 ekranlarında...

Güncelleme: 13/10/2014 10:31:22
`