17 Şubat Salı / 20.00'de: O Ses Türkiye (Yeni Bölüm)

17 Şubat Salı / 20.00'de: O Ses Türkiye (Yeni Bölüm)

O SES TÜRKİYE’DE FİNALE KİMLER KALACAK? 17 Şubat Salı Yarı Final Heyecanı Canlı Yayınla!

YAYIN TARİHİ     : 17 Şubat Salı

YAYIN SAATİ       : 20.00

 

Gökhan Özoğuz mu, Hadise mi, Ebru Gündeş mi, Mazhar Alanson ile Özkan Uğur mu? Bu yıl hangi jüri üyesinin yarışmacısıyla birlikte birinciliği göğüsleyeceğini öğrenmek için nefesler tutuldu! Bakalım hangi jüri üyeleri yarışmacısını finale taşıyabilecek ve O Ses Türkiye’nin birincisi olmaya çok yaklaşacak?

 

Bu akşam yarı final heyecanının yaşanacağı O Ses Türkiye’de 8 yarışmacı sahneye çıkacak ve zorlu rakiplerinden daha iyi bir performans göstererek finale kalabilmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Yarı finale çıkmayı başaran isimler; Ebru Gündeş’in takımından Sahil Ekmekçi ve Elnur Hüseynov; Mazhar Alanson ve Özkan Uğur’un takımından Osman Vahit Özdal; Hadise’nin takımından Zeo Jaweed ve Sarper Arda Akkaya; Gökhan Özoğuz’un takımından Muhammet Vanal, Emrah Güllü ve Kaya Aslantepe.

 

Performansları halk oylamasıyla değerlendirilecek olan yarışmacılar, en güzel şarkıları ve en güzel performanslarıyla tüm Türkiye’yi etkilemeye çalışacak. Canlı yayında SMS oylamasıyla en az oyu alan yarışmacılar O Ses Türkiye’de finale gitme hakkını kaybedecek. 

 

O Ses Türkiye Salı Yarı Final ve Çarşamba Final bölümüyle TV8 ekranlarında…

Güncelleme: 15/02/2015 16:41:39
`