18 Şubat Çarşamba 20.00'de o ses türkiye final

18 Şubat Çarşamba 20.00'de o ses türkiye final

O SES TÜRKİYE’DE BÜYÜK FİNAL! BU SEZON YARIŞMAYI KİM KAZANACAK? HANGİ JÜRİ ÜYESİ ŞAMPİYON OLACAK? 18 Şubat Çarşamba Final Heyecanı Canlı Yayınla TV8 ekranlarında.

 

 

YAYIN TARİHİ     : 18 Şubat Çarşamba
YAYIN SAATİ      : 20.00

 

Gökhan ÖzoğuzHadiseEbru GündeşMazhar Alanson ile Özkan Uğur! Her biri final akşamına en iddialı yarışmacılarıyla gelebilmek için ellerinden geleni yaptıŞimdi, O Ses Türkiye’nin bu sezonki son akşamında, yarışmanın büyük finalinde yarışmacılarına en iyi şekilde destek olacaklar. Bakalım bu sene hangi jüri üyesinin takımından bir yarışmacı O Ses Türkiye’nin kazananı olacak?

 

Bu akşam final heyecanının yaşanacağı O Ses Türkiye’de nefesler tutuldu, izleyiciler kazananın kim olacağını merak ediyor! Final akşamında yarışmanın en iyi 4 ismi sahneye çıkacak ve SMS oylamasında en fazla oyu alarak yarışmanın kazananı olmaya çalışacak. Kendisi gibi finale kadar gelmeyi başarmış çok güçlü rakiplerini geride bırakıp bu akşamın kazananı olmak ise hiç kolay olmayacak. Birden çok şarkı seslendirecek yarışmacılar, bugüne kadarki en iyi performanslarını sergileyerek güçlü rakiplerinin arasından sıyrılmak zorunda.

 

Performansları halk oylaması ile değerlendirilecek olan yarışmacılar, en iyi performanslarıyla yarışmada birinciliği göğüslemeye çalışırken jüri üyeleri de özel şovlarıyla  final akşamına damgasını vuracak. Jürinin tüm sezonun değerlendirmesini de yapacağı programda yaşanan diyaloglar izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

 

O Ses Türkiye Çarşamba Final bölümüyle TV8 ekranlarında…

 

 

 

Güncelleme: 16/02/2015 14:04:33
`