2 ŞUBAT PAZARTESİ-3 ŞUBAT SALI 20.00'DE O SES TÜRKİYE (YENİ BÖLÜM)

O Ses Türkiye’de Çapraz Eşleşmeler devam ediyor! Kimler takımlar arası düellolarda kazanacak? Kimler finale adını yazdıracak?

YAYIN TARİHİ     : 2 Şubat Pazartesi / 3 Şubat Salı
YAYIN SAATİ       : 20.00

 

O SES TÜRKİYE’ de jüriler; Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş ve Türkiye’de ilk defa tek koltukta ve tek butonu yöneten iki jüri üyesi esprisiyle Mazhar Alanson ve Özkan Uğur, birbirleriyle kıyasıya rekabet etmeye devam ediyor.

Çapraz eşleşmelerde yarışmacılar farklı bir takımın yarışmacısıyla eşleşirken, düelloları sonucunda sadece bir yarışmacı yarışmaya devam edebilecek. Çapraz eşleşmede hangi takımdan,  kimin devam edeceğine ise stüdyodaki seyirciler karar verecek. Elenen yarışmacı için artık başka bir takıma girme şansı kalmayacak. Bu zorlu eleme sırasında yaşanan keyifli diyaloglar her zamanki gibi geceye damgasını vuracak.

O SES TÜRKİYE’ de bu hafta; birbirinden iddialı sesler finale gidebilmek için performanslarını sergileyecek. Çapraz eşleşmelerin başladığı programda, çıktığı zorlu düelloyu kazanan yarışmacı hem kendisi hem de takımı için yarışmayı kazanma yolunda önemli bir adım atmış olacak.

O Ses Türkiye Pazartesi, Salı, Çarşamba TV8 ekranlarında…

Güncelleme: 02/02/2015 12:15:26
`