20 Ekim Pazartesi 20.00'de : O Ses Türkiye

20 Ekim Pazartesi 20.00'de : O Ses Türkiye

O SES TÜRKİYE’ de bu yıl jüri koltuklarında Gökhan Özoğuz, jürinin kıdemlisi Hadise, Ebru Gündeş ve Türkiye’de ilk defa tek koltukta ve tek butonu yöneten iki jüri üyesi esprisiyle Mazhar Alanson ve Özkan Uğur...

 

YAYIN TARİHİ: 20 EKİM PAZARTESİ – 21 EKİM SALI

YAYIN SAATİ : 20.00

 

O SES TÜRKİYE’ de bu yıl jüri koltuklarında Gökhan Özoğuz, jürinin kıdemlisi Hadise, Ebru Gündeş ve Türkiye’de ilk defa tek koltukta ve tek butonu yöneten iki jüri üyesi esprisiyle Mazhar Alanson ve Özkan Uğur...

 

O SES TÜRKİYE’ de her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. Bu sezon yarışmacılar da çok iddialı, jüri üyeleri de!

O SES TÜRKİYE ‘de geçen hafta; “Doktor” adlı şarkıyı seslendiren Mert Cihan Özcan’ın performansını beğenen Hadise ve Ebru Gündeş kıyası mücadele etti. Yarışmacıyı kendi takımlarına almak için yapabilecekleri yemekleri bile sıralayan hünerli jüri üyeleri Mert Cihan Özcan’ı ikna edemedi ve seçtiği jüri Gökhan Özoğuz oldu.

O SES TÜRKİYE’ de bu hafta ise; Mazhar Alanson ve Özkan Uğur yarışmacıları ikna etmek için çeşitli yöntemler denerken, Ebru, Gökhan ve Hadise’nin katılımıyla kahkaha tufanı yaşanacak.  

Yeni sezona hızlı başlayan Mazhar Alanson ve Özkan Uğur kimi zaman fikir ayrılığı yaşarken, Ebru Gündeş de yarışmacılara yaptığı yorumlarla herkesi şaşırtacak. Gökhan Özoğuz’un eleştiri ve görüşleri kahkaha tufanı yaşatırken, Hadise de kıyasıya mücadele edecek. 

 

“O SES TÜRKİYE” Pazartesi ve Salı TV8 ekranlarında...

Güncelleme: 18/10/2014 10:29:15
`