27 Ocak Salı- 20.00: O Ses Türkiye (Yeni Bölüm)

O Ses Türkiye’de Çapraz Eşleşmeler Başlıyor! Takımlar arası düellolarda neler olacak? Kimler finale adını yazdıracak?

YAYIN TARİHİ : 27 OCAK Salı 

YAYIN SAATİ : 20.00

 

O SES TÜRKİYE’ de jüriler; Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş ve Türkiye’de ilk defa tek koltukta ve tek butonu yöneten iki jüri üyesi esprisiyle Mazhar Alanson ve Özkan Uğur, birbirleriyle kıyasıya rekabet etmeye başlayacak. Çapraz eşleşmelerde yarışmacılar farklı bir takımın yarışmacısıyla eşleşecek ve düelloları sonucunda sadece bir yarışmacı yarışmaya devam edebilecek. Çapraz eşleşmede hangi takımdan,  kimin devam edeceğine ise stüdyodaki seyirciler karar verecek. Elenen yarışmacı için artık başka bir takıma girme şansı kalmayacak. Bu zorlu eleme sırasında yaşanan keyifli diyaloglar her zamanki gibi geceye damgasını vuracak.

 

O Ses Türkiye’de Birebir etabı sonrasında yarışmaya “çapraz eşleşme” ile devam etmeye hak kazanan iddialı yarışmacılar için artık finale son bir adım kalacak. Takımlarının en son haliyle kıyasıya bir rekabet içine giren jüri üyeleri için de zor ama keyifli zamanlar başlayacak. 

 

O SES TÜRKİYE’ de bu hafta; birbirinden iddialı sesler finale gidebilmek için performanslarını sergileyecek. Çapraz eşleşmelerin başladığı programda, çıktığı zorlu düelloyu kazanan yarışmacı hem kendisi hem de takımı için yarışmayı kazanma yolunda önemli bir adım atmış olacak.

 

O Ses Türkiye Pazartesi, Salı ve Çarşamba TV8 ekranlarında…

Güncelleme: 26/01/2015 12:47:36
`