7 Ekim Salı 20.00'de : O Ses Türkiye

7 Ekim Salı 20.00'de : O Ses Türkiye

O Ses Türkiye’de bu yıl jüri koltuklarında Gökhan Özoğuz, jürinin kıdemlisi Hadise, Ebru Gündeş ve Türkiye’de ilk defa tek koltukta ve tek butonu yöneten iki jüri üyesi esprisiyle Mazhar Alanson ve Özkan Uğur...

YAYIN TARİHİ: 7 EKİM SALI 

YAYIN SAATİ : 20.00

 

O Ses Türkiye’de bu yıl jüri koltuklarında Gökhan Özoğuz, jürinin kıdemlisi Hadise, Ebru Gündeş ve Türkiye’de ilk defa tek koltukta ve tek butonu yöneten iki jüri üyesi esprisiyle Mazhar Alanson ve Özkan Uğur. O SES TÜRKİYE’de her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. Bu sezon yarışmacılar da çok iddialı, jüri üyeleri de !

O Ses Türkiye’de bayramın son iki günü eğlencenin tadına varacak, birbirinden iddialı yarışmacılar jüri üyelerini etkilemeye çalışırken, her hafta takımlarını oluşturmaya çalışan jüri üyelerinin eğlenceli çekişmelerine şahit olacaksınız. 

Yeni sezona hızlı başlayan Mazhar Alanson ve Özkan Uğur yarışmacıları etkilemek için yeni taktikler denerken, Ebru Gündeş Gökhan Özoğuz’dan öğrendiği mimiklerle yarışmacıları etkilemeye çalışacak. Hadise ve Gökhan Özoğuz’da takımlarına almak istedikleri yarışmacılar için büyük mücadele verecek. 

“O SES TÜRKİYE” Pazartesi ve Salı TV8 ekranlarında...

Güncelleme: 03/10/2014 15:28:32
`