9 Şubat Pazartesi 20.00'de : O Ses Türkiye

9 Şubat Pazartesi 20.00'de : O Ses Türkiye

O Ses Türkiye’de Çapraz Eşleşmelerde Son Eleme!

 

Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş ve Mazhar Alanson ile Özkan Uğur ! 

Yarışmacılar çapraz eşleşmelerdeki son eleme akşamında çeyrek finale kalabilmek için en iyi performanslarını sergileyecek. Jüri bu akşamın sonunda final takımlarını tamamlayacak ve elemeyi geçen yarışmacıları bundan böyle heyecan dolu anlar bekleyecek. Jüri üyelerinin en büyük amacı olabildiğince fazla yarışmacısını finale taşıyabilmek! 

 

Çapraz eşleşmelerde yarışmacılar farklı bir takımın yarışmacısıyla eşleşirken, düelloları sonucunda sadece bir yarışmacı yarışmaya devam edebilecek. Çapraz eşleşmede hangi takımdan,  kimin devam edeceğine ise stüdyodaki seyirciler karar verecek. Elenen yarışmacı için artık başka bir takıma girme şansı kalmayacak. Bu zorlu eleme sırasında yaşanan keyifli diyaloglar her zamanki gibi geceye damgasını vuracak.

 

O SES TÜRKİYE’ de bu akşam; birbirinden iddialı sesler finale gidebilmek için performanslarını sergileyecek. Son çapraz eşleşmelerin yapıldığı programda, çıktığı zorlu düelloyu kazanan yarışmacı hem kendisi hem de takımı için yarışmayı kazanma yolunda önemli bir adım atmış olacak.

 

O Ses Türkiye Pazartesi, Salı ve Çarşamba TV8 ekranlarında…

Güncelleme: 09/02/2015 13:58:37
`