'Bu sene olabilir mi öyle bir şey?' sorusuna çarpıcı yanıt: Finale kadar gelir ama...

Survivor Panorama'da, Türk takımının kadın yarışmacılarının şampiyonluk şansı değerlendirildi. Geçtiğimiz senelerden örnekler vererek yorumlarda bulunan Hakan Hatipoğlu, İhsan Tarkan'a 'sence bu sene kadın şampiyon olur mu?' sorusunu yöneltir. 

İşte o konuşmalar:

Hakan Hatipoğlu: Damla geçen sene sakatlandı son virajda, o Damla'yı biraz aşağı çekti. Belki Damla şampiyon olabilirdi, Adem hakkıyla şampiyon oldu. Nagihan da kılpayı şampiyonluğu kaçırdı. Belki başta biraz sakin kalabilse, sondaki performansıyla sakin Nagihan'ı harmanlasıydı şampiyon olabilirdi. Kadın yarışmacılar ucuna kadar geldiler geldiler, bir türlü şampiyonluğa ulaşamadılar. Bu sene olabilir mi böyle şey.

İhsan Tarkan: Olursa Seda olur,  ben Sude'nin şampiyonluk şansının Seda'ya göre daha az olduğunu düşünüyorum. Hissiyatım şu yönde, Seda da finale kadar gelebilir. Çünkü şöyle bir şey, bu seneki kadın yarışmacılar içerisinde 'vaov' dediğimiz bir grup izlemedik. Çok iyi erkek grubu izledik, Yunanlar ile kıyasladığımız zaman. Bizim kadınlar içerisinde en iyisi Seda'ydı. Onların erkeklerin içerisinde en iyisi yoktu bile. Yunanistan'da bir kadın şampiyon çıkar gibi düşünüyoruz, o kadar dile getiriyoruz. Türkiye'de çıkar mı? Bu kadar dile getirmiyoruz ama Seda da erkekler kadar iyiydi. Tabii ki hatalar yaptı, ama çok da doğru şeyler yaptı. Olabilir mi? Son düzlükte yaşanacak şeylerle olabilir.

18/06/2019