'Hikmet'in aday olmak istediğini hiçbir yerde duymadık'

Sabriye ve Okay potası ardından Seda, aslında Hikmet'in de Sabriye'ye karşı potaya yazılmak istediğini öne sürdü. Bu konu Survivor Panorama'da gündeme getirildi. İhsan Tarkan, çarpıcı yorumlarda bulundu.

İhsan Tarkan'ın açıklamaları şu şekilde:

Seda'ya ya da birilerine demiş ki, 'Sabriye'nin karşısına beni çıkarın' tamam mı? Biz bunun röportajını görmedik, adadaki realitysini görmedik. Ne olduğunu bilmiyoruz. Ne olduğunu bilmediğimiz konuşuyoruz bunları. Sen diyorsun, "Konsey alanında söylemiş". Şimdi bunu Sabriye sorguluyor konseyde, siz kumpas kurdunuz benim karşıma Okay çıkardınız. Oradan Okay sorguluyor. Öbür taraftan Dalaka sorguluyor, Acun abi sorguluyor. 4 tane isim verdim size. Beyaz takımın elemanları Seda, Hikmet, Bora; hiçbiri bir şey demiyor.

Hikmet, "Ben aday olacaktım dese, ben aday olmak istiyordum" diye konuya girebilir. Hikmet gibi adam bu kozu kullanır. 'Ben aday olacaktım, Seda'lar beni aday yapmadı' bu konu konuşulmuyor. Seda söylemiyor, 'Aslında Hİkmet aday olacaktı ama biz istemedik Hikmet gibi yarışmacının ateşe atılmasını" diye. Biz aday olma isteğini hiçbir yerde duymuyoruz, aradan 1 gün geçiyor. Seda da diyor ki, "Hikmet de aday olmak istemişti". Olmamış bir şey üzerinden konuşuyoruz, bana da yazıyorlar, "Bak gördün mü?" diye.

07/05/2019