'Parlattıkları canavar onlara pahalıya patlayabilir'

Hikmet, Emre'nin başarılı performansına rağmen, dokunulmazlık kaybedilmesi durumunda yazılıp yazılmayacağını merak ediyor. Survivor Panorama Hafta Sonu'nda Hikmet'in bu sözleri gündeme geldi. Yorumcular, Hikmet'in karşı takımı karıştırmak istediğini düşünüyor.

Elif Şadoğlu: Ben Hikmet'i performans olarak çok iyi buluyorum ama genelde de ortalık kızıştırılacaksa bu konular ya Hikmet ya da Bora'nın başının altından çıkıyor. Şu anda bunun muhabettinin geçiyor olması bile çok garip, çünkü çok başarısızız bulabilirsin ama orada belli bağlar kurduğun için duygusallık işin içine girdiği zaman performans falan dinlemiyorsun. Hikmet sadece, 'Ben ekrandaki insanları göstereyim bir şeyler şimdiden, öyle olmazsa karşılığında bunu yapsınlar'ı düşünmüş olabilir.

Hakan Hatipoğlu: Bu akşam ve yarın akşam bir takım kaybetti. Her türlü şekilde Türkler eleme adayı olacak. "Hadi bakalım Yusuf'la Atakan çıkacak mı diyor?" Emre kesin adaydır, yanına ya Yusuf ya Atakan'dan birisi, ya da onların ikisi gelecektir. Parlattıkları Emre bir gün onları yener. Parlattıkları canavar onlara pahalıya patlayabilir

04/05/2019