'Üzülüyorum, inşallah o gider'

Survivor'da eleme adayları Yunan yarışmacılar Tony ve Kyriakos oldu. Survivor Panorama yorumcuları, bu eleme potasına ilişkin tahminlerde bulundu.

Hakan Hatipoğlu: Kyriakos, belki de Survivor'ın en zayıf erkek yarışmacısı... Bu hafta performansta birinci çıktı ama adı yazıldı, değişik bir konseydi ne diyorsunuz?

İhsan: Beklenen adaylar... Adalar değiştikten sonra Ria'nın performansı yükseldi. Gerçi Kyriakos'un da performansı yükseldi. Yine de baktığın zaman Kyriakos ve Tony'nin aday çıkması en adili diye düşünüyorum. Tony'nin gitmesi gerek ama Kyriakos da gidebilir. Kesinlikle gitmeyi hak eden Tony... Geçen haftayı 7'de 0'la geçti, bu hafta da çok parlak değil. 

Sema: İstatistik olarak Tony hiçbir şekilde oyun alamıyor. Finale baktığın zaman hiç oyun yok alınmış. Kyriakos'a da şöyle üzülüyorum, gitmeye yakın performans coşar, biz şey derdik 'bu hafta sen gidiyorsun herhalde' o beni korkutuyor. Arabayı da aldı Tony, inşallah o gider. Kim giderse gitsin, beyaz takım için çok iyi olur. Diğer erkekler onlardan iyi olduğu için, onlara yarışma fırsatı doğar.

Melisa'nın gidişi, siyah takımı 1-2 puan şey yaptı. Takıma öyle bir yansıdı ki, bu hafta sonu iyi bir hafta geçirdiler. Formda olan bir Hikmet var, ona rağmen iyi geçirdiler. Bana kalsa Tony gitsin isterim. Biraz daha huzurlu olsun. Kyriakos çok babacan bir adam, otur konuş böyle adamla... Tabii yani bilmiyorum, Yunan halkı karar verecek.

Damla: Tony'nin gitmesi beyaz takıma katkı sağlamış olur. İkisi de zayıf yarışmacı. Tony'nin hızlı olmasına rağmen atışları çok kötü. 

15/04/2019