'Yusuf giderse siyah takım dağılır. Ada Yunanların kontrolüne geçer'

Survivor Panorama yorumcuları, Atakan-Emre-Yusuf potasına ilişkin olası senaryoları değerlendirdi. Yorumcular Yusuf'un gitmemesi konusunda hem fikir olurken, Emre ile Atakan'ın gitmesi halinde pek bir şeyin değişmeyeceğini öne sürdü.

İşte yorumcuların açıklamaları

Sema Aydemir: Emre, Hikmet karşısında biraz daha baskı kurabilen, diğer yarışmacılara oranla Hikmet sanki onunla yarışırken acaba yenebilir miyim diye düşünyor gibi geliyor bana. Emre giderse daha rahat yarışacaklarını düşünüyorum. Karşı tarafa bakılırsa, beyaz takım olsam ben, 'Atakan gitmesin, çünkü psikolojisini bozuyoruz.' Atakan Yusuf'u rahatsız edebiliyor. Takımı rahatsız edebiliyor. Bir takımda bir kişiden tüm takım rahatsızsa karşı takım o kişinin gitmemesini ister. Emre giderse eğer. Beyaz takım çok daha rahatlar.

İhsan Tarkan: Yusuf giderse siyah takım dağılır. GErçekten psikolojik sıkıntı yaşayan Atakan var, odaklanma sorunu yaşayan Emre var. Yusuf giderse ada Yunanların kontrolüne geçer. Yusuf toparlayıcı, gitmemesi lazım.

Damla Can: Performans olarak Atakan'ın iyi olduğunu söyleyemeyiz. Karşı takım için değişen bir şey olmayacaktır. Stresli ve bireysel kalışı Atakan'ı biraz daha olumlu etkiledi sanırım.  

Hakan Hatipoğlu: Eğer Yusuf giderse beyaz takım şaha kalkar. Emre ile Atakan giderse beyaz takım için değişen bir şey olmaz. 

13/05/2019