Bora-Hikmet-Seda üçlüsü için dikkat çeken sözler: Bu arkadaşlık yaramıyor

Survivor'da Hikmet ile Seda oyun alanında bir tartışma yaşadı. Bu tartışmanın ardından Survivor Panorama'da Hikmet-Bora-Seda arasındaki gruplaşmanın çatırdamaya başlayacağı tahmini yapıldı. İhsan Tarkan'ın açıklamaları dikkat çekiciydi.

"Askerde de böyledir. Birisi inşaat mühendisidir, senin inşaatla alakan yoktur ama askerde çok yakın arkadaş olurlar. Survivor da benzer. Normal hayatta bir araya gelmeyecek insanlar orada iyi arkadaşlık kurarlar. "

"Şimdi Hikmet-Seda ve Bora üçlüsünü açmak istersek ben Seda'dan başlayacağım. Seda, mahallenin kızı, evlenmiş çocukları var sabah kalkıyor, kocayı işe gönderiyor. Çocukları okula götürüyor. Eve dönüyor yemek yapıyor. Normal şartlarda 15 yıl evli kalıp böyle ince kalınır mı? Çok fit kalmış Seda, hareketli günü dolu dolu yaşayan mahallenin genç kadını. Normalde Hikmet'le Bora'yla bir araya gelmeyecek bir profildi. Çünkü Hikmet de Antalya'da yaşayan biraz bitirim, yazın yaylada bayramlarda gider bütün akrabalarının elini öper filan."

"Bora'ya gelince de kendini çok iyi yeiştirmiş. Plaza çocuğu gibi diyebileceğimiz biri. Toplumun ayrı ayrı kesimlerinden 3 ayrı insan bir araya toplanmış iyi bir arkadaşlık kurdular, tek bir menfaat uğruna, diğerleri de öyle tabii. Bu arkadaşlık Hikmet'in Bora'ya çıkışmasıyla çatırdadı. Bu arkadaşlık bunlara yaramıyor, benim tezim bu. "

"Ben hepsinin tek tek başarılı olduklarını düşünüyorum ama grup halinde olduklarında aşağı çekiliyorlar. Gruptan ayır bunları daha olumlu ilerlerler. "

09/05/2019