Çarpıcı yorum: Bu son kredisi! Potadan çıkarsa bu onun son potası olur

Hakan Hatipoğlu ve İhsan Tarkan, Atakan-Yusuf-Emre potasını değerlendirdi. Hakan Hatipoğlu, sosyal medyada yaptığı ankete göre Atakan'ın eleneceğini söylerken, hissiyatına göre ise giden kişinin Emre olacağını belirtti. 

İhsan Tarkan: Atakan'da şu vitesi görüyorum. Olayları yaşıyor, ondan sonraki röportajlarında çok doğru cümlelerle olayı anlatıyor. Pişman olmuş bir konuşma tarzı. Röportajlar o kadar doğru ki. Demek ki Atakan anlık yaşıyor olayı. Yaşıyor, yaşıyor son röportaja da gelince doğru cümlelerle doğru şekilde anlatıyor. Röportajda bunu yapıyorsa, potadan elenmeyip devam ederse de'demek ki ben yanlış yapıyorum' diyebilir. Kalırsa adada tavır olarak bunlara yine devam edebilir. 

Hakan Hatipoğlu: Yüzde 40 Yusuf destekleniyor, yüzde 36 Emre, yüzde 15-20'lerde de Atakan. Twitter'daki anketime göre Atakan gidiyor. Ben hissiyatıma göre Yusuf'u direkt dışarı atıyorum. Yusuf'un elenmeyeceğini düşünüyorum. Yüzde 65 Emre, yüzde 35 de Atakan gider. Yani Emre'nin gitme ihtimalini daha yüksek görüyorum. Ama ben bunun Atakan'ın son kredisi olduğunu düşünüyorum. Atakan potadan çıkıp adada kalarak ve kendini düzeltmeden devam ederse bu, çıktığı son potası olur. 

13/05/2019