Dikkat çeken detay! ‘Acun abi rekor SMS dediğinde belki de...’

Dalaka ile birlikte siyah ve beyaz takımı kuran Seda, adaya geldikten sonra Hikmet'le sohbet etmiş ve genel olarak yeni takımdan memnun olduklarını söylemişlerdi.  Seda ile Hikmet'in adada yaptıkları bu konuşma Survivor Panorama'da masaya tekrar yatırıldı. 

Bu sırada Beyaz ve Siyah takımlar üzerinde analiz yapan Hakan Hatipoğlu, çok çarpıcı bir detay yakalayarak dikkat çeken bir yorumda bulundu.

İşte o açıklamalar

Diyelim ki, oylama şöyle yapılıyor. Büşra koruma altında mı? Türkler'de kim kalıyor geriye? Bora, Okay, Sabriye, Hikmet... Bunlardan birisi gidecek... Karşı takımdan Emre ile Melisa'yı al, Beyaz takımdan Sabriye ile Okay'ı yer değiştir... Seda'nın, Hikmet'in ve Okay'ın birleşme partisi garanti. Ee noldu şimdi? Hepsi kafa isim. Ben bunları düşünüyorsam Seda düşünmüyor mudur? Ben bir Türk olarak bu takımın içersinde bulunmak istemem.

"ACUN ABİ "REKOR SMS" DEDİĞİNDE BELKİ DE..."

"Bora dediğimiz adam ciddi bir kitlesi oluşmaya başladı, güzel hareketler sergiliyor Sabriye'yi zaten biliyoruz. Okay, çok iyi potalardan çıktı, Acun abi, 'Rekor SMS' dediğinde belki de Okay'dan bahsediyordu. Baktığınızda Hikmet... Kusura bakmayın da Hikmet Haziran'ı görmeyecekse ben Survivor'ı kapatırım, izlemem"

04/04/2019