Hakan Hatipoğlu: Acun abi oradayken kimse buna cesaret edemez

Survivor Panorama'da Yusuf ve Hikmet arasındaki kavga değerlendirildi. Yorumculardan Hakan Hatipoğlu, kavga ile ilgili ilginç bir detaya parmak pastı

İşte yorumcuların açıklamaları:

Hakan Hatipoğlu: Bugüne kadar çıkan bütün büyük kavgalara bakın, genelde Acun abi orada yokken. Otoritenin daha zayıf olduğu anlarda olur. Acun abi oradayken, böyle bir şey yapmaya kimse kolay kolay cesaret edemez. Kenarda bile olsa, oyun alanında otorite biraz daha başka bir şey. Belki de kenardaydı ama genelde 2. 3. sunucular oradayken oluyor. Bir akşam önce ne seyrettik? 'Çok güzelsin, çok şıksın. Oooo Hikmet bey nasıl olmuşsunuz. Ooo Yusuf bey barışalım' filan. Ertesi gün izlediğimize bakalım çok üzücü.

Sema Aydemir: Bora ile Katerina'Nın kavgası var. Emre ile Bora'nın kavgası var. Atakan'ın çok büyük bağırışı var. Bütün yarışmacılara yemek yaramamış.

Damla Can: Bence bu sahnede bir de Bora'yı tebrik etmek lazım her ne kadar Yusuf ile çok iyi anlaşmasa da, Yusuf'u tutan bir Bora var. Tutmaya da bilir. Yapmaya da bilir. Bence Bora'nın yaptığı güzel bir şey.

Hakan Hatipoğlu: Güzel değil normal bir şey, bak bunu güzelleştirmeye gerek yok. Bu olması gereken bir şey. O sırada Bora yakındı, Bora tutar. BU şey gibi, 'Çok dürüsttün' hayır abi herkes normal olmak zorunda. 

23/04/2019