Hakan Hatipoğlu, geçen sene potaya çıkan Sema ile arasında geçen konuşmayı anlattı

Hakan Hatipoğlu, geçtiğimiz seneki Survivor All Star'da eleme potası öncesi Sema ile yaşadıkları bir olayı ilk kez canlı yayında anlattı. Sema'nın kendisine, "Seni mi yazayım Murat'ı mı yazayım?" diye sorduğunu söyleyen Hakan, Sema'nın mantıklı hareket ettiğini söyledi

Hakan Hatipoğlu: Geçen sene, belki bunu kimse bilmiyordur. Sema ile Adem oradalar, ben de yanlarına gittim, konuşuyorlar. Sema aday bu arada, Sema'nın karşısına birisi yazılacak. Bana dedi ki, 'Hakan seni mi yazmalıyım Murat'ı mı?' Ben de dedim ki, 'Bence beni yazmalısın çünkü Murat'ı yazarsan çok ayıp olur' Tam o sırada Murat geldi, hep beraber konuşurken Murat alındı biraz. Adem'in isim söyleme hakkı vardı, Murat'ı söylettin. Beni yazsan da, Murat'ı yazsan da sen gidiyormuşsun. O sırada belki de mantıklı bir karar verdin. Duygusal değil mantıklı bir karardı. Öyle olabiliyor konuşabiliyor böyle şeyler. 

Sema Aydemir: Biz burada görüyoruz ya, siz zaten biliyorsunuz da izleyenler bilmiyor. Yarışlarda birbirine tepki gösteren insanlar oyun alanına girerken şakalaşıyor. O kadar da nefret dolu bir durum sözkonusu değil. Ben Hikmet'le Emre'nin sohbet ettiğini, Yusuf'la Seda'nın konuştuğunu düşünüyorum. 

03/05/2019