Hakan: Sabriye oy peşinde olsaydı, konseyde...

Sabriye, küs olduğu Okay'la Survivor'ın önceki bölümünde barıştı. Bu barışma için bazı kesimler, 'Oy toplamak' içindi yorumunda bulundu. Survivor Panorama'da ise Hakan Hatipoğlu dikkat çeken bir açıklama bulundu.

İşte Hakan'ın Sabriye'nin Okay'la barışmasına ilişkin yorumları

Aslında bu bir yanlıştı ve çok büyük bir yanlıştı ama bu görüntüleri burada gördükten sonra şunu diyorum. Sabriye için doğal değil, sempatik dedik. Oynuyorlar dediler, doğal olmasına rağmen. Şunu söylemek istiyorum. Eğer Sabriye o konseyde oy peşinde olsa,  ya da oynasa tam aday olduğu anda şurada Okay'a sarıldığı gibi kalkıp sarılsa belki Sabriye'nin gittiğini düşünerek farz ediyorum, kalma şansı daha yüksek olur.

Ama şimdi Sabriye, orada evet çok büyük yanlış yaptı hatasını kabullenmeyerek. Bu da onun vicdannı rahatsız etti ve gitti adada Okay'dan helallik istedi. Bu bana çok güzel geçti. Sabriye'nin yaptığı belki de bu sene yaptığı en güzel hareketti, olması gereken de buydu. 

Çünkü Okay seni hiçbir zaman büyük şekilde kırmamış. Adada tek sığındığın liman Okay'ken, Okay da seni severken kabul etmedin, şimdi özür dileyerek elenirse bile güzel bir finalle gitmiş olacak.

07/05/2019