Hikmet, Kader’in konseyde başlattığı ‘Çoban’ tartışmasına son noktayı koydu!

Survivor'dan ilk elenen isim olan Kader Karakaya, o günkü konseyde Hikmet için 'Çoban' benzetmesinde bulunmuştu ve Hikmet'in takım üzerinde baskı kurup, takımı yönettiğini iddia etmişti. Survivor Panorama Hafta Sonu'nda Hikmet'e Kader'in sözleri hatırlatıldı. 

İşte Hİkmet'in bu soruya verdiği yanıt.

Şunu söyleyeyim öncelikle. İmanın şartlarından biri kadere inanmak ama bu Kader'e değil. Kader bana çobansın diyor. Evet ben çoban çocuğuyum, evet hayvan da otlattım. ARkadaşlarıma hiçbir zaman çobanlık yapmadım. 

Elimden geldiği kadar abilik yaptım. Yardımcı oldum, ateş yaktım, coconut kırdım. Eğer bu çobanlıksa, evet çobanım. Bir kere Kader'in söylediği orada, diyor ki; senin kavalın kırılacka. Kavalım kırılacak diyorsun, bilmem ne diyorsun. 

Adaya geldik daha 3. gün 4. gün. 'Ben en hızlıyım, yarışmanın en isiyim' diyor. Seda'yla kavga etmeye başladı. Seda ondan daha hızlı olduğunu herkes görüyordu. Bana diyor ki, 'Ben seni 100 metrede geçerim' bana söylenecek bir söz mü bu. Ben defalarca milli takıma gitmişim, kendimi kanıtlamışım. Bir kere sen kızsın, dünyanın en hızlısı da gelse ben 100 metrede geçemez çünkü benim yapmış olduğum derece ortada.

01/06/2019