İhsan Tarkan bu konuya dikkat çekti: Çok fazla önemi olacak

Survivor'da bu akşam Elpida ya da Spyros adaya veda eden isim olacak. Survivor Panorama'da elenecek yarışmacının takıma ne gibi artısı ya da eksisi olacağına ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

İşte İhsan Tarkan'ın açıklamaları

"İkisinin de gitmesinin artı yönleri var siyah takım açısından. Elpida giderse Sude uzun süre adada kalmayı garantiliyor. Bir dahaki oylamad erkek gitmesi gerekiyor. Elpida, kadınlar tarafında ilk seçilen yarışmacı konumuna geldi. Elpida, ya Seda'yla ya da Afroditi'yle yarışmak durumunda kalıyor. Elpida'nın gitmesiyle birlitek yazı tura atışının çok fazla önemi olacak. Bir anda Seda, Afroditi, Büşra üçlüsünden sadece birisi oyuna girecek ilk seçmelerde. Düşünsenize devamlı Ria var Sabriye var. Bütün dengelerini değiştiricek bir kadının gidecek olması."

"BORA'YI YENMESİ ÇOK SÜRPRİZ"

Spyros giderse ne olur? Benzer şekilde karşı tarafın seçtiği yarışmacı Spyros. Dolayısıyla onun da performansı düşük kalıyor çünkü karşı tarafından en iyileriyle oynamak durumunda kalıyor. Bora'yı falan yenmeye başladı son günlerde çünkü Bora'yı yenmesi sürpriz. Diğer kalan yarışmacılar daha çok oyuna girecek. Dörde dört olacak, ben hani Spyros'un gitmesi taraftarıyım. Survivor seyir açısından daha güzel bir şey olacak. Kötü yarışmacı neredeyse kalmamış olacak ama içimden bir ses Elpida gidecek gibi diyor.

30/04/2019