Melisa’dan Hikmet itirafı: Bir bakmışız Hikmet abi ateş yakmış ve...

Yaşadığı sakatlık sonrası devam edemeyen Hikmet, takım arkadaşlarını ve kaldığı adayı son kez görerek Survivor'a veda etti. Survivor Panorama'da Hikmet'in vedası konuşulurken, bu seneki yarışmacılardan Melisa, Hikmet'in samimi ifadeler kullandı.

Saadet Özsırkıntı: Benim en çok dikkatimi çeken, Yunan yarışmacıların Hikmet'i çok sevmiş olmaları. Son zamanlarda Afroditi çok eleştirmesine rağmen Afroditi'nin gözyaşlarını da gördük. Birçok arkadaşıyla sorun yaşamasına rağmen kendini çok sevdirmiş, sizce bunun nedeni neydi?

Melisa Emirbayer: Biz adadayken Yunanlar gerçekten 1 tane hindistan cevizinin bile hesabını yapıyordu. Herkes kendine kırıyordu. Biz mesela topluyorduk adada, buluyoruz yerde. Hikmet abi bize 30-40 tane coconut açıyordu. Eşyalarımız ıslak, bir bakmışız Hikmet abi ateş yakmış, ateşin başına eşyalarımızı koymuş. Tişörtümüzü olsun, şortumuz, çoraplarımız olsun. Battaniyelerimizi bile kurutuyordu. Adada eksikliği en çok hissedilecek kişi. Sadece kendini kavga ederken tutamıyordu. Onun haricinde bütün davranışları benim için iyi olan bir insan. Hiçbir zaman çenesini tutamıyordu Hikmet abi. Şampiyonluk adayı olan bir insandı, tam bir Survivor'dı. Çok üzüldüm.

27/05/2019