O yarışmacı için flaş sözler “Survivor’ın gelmiş geçmiş en çok...”

Survivor'da Melisa'nın performansı ve stratejik davranışları dört yorumcunun da gündemindeydi. Sema; Melisa'nın iyi bir yarışmacı olmadığını ifade ederken, Damla Can da Melisa'nın çoğunluk neredeyse oraya geçtiğini dile getirdi. İşte yorumcuların sözleri...

Sema Aydemir: 2 aydır izliyoruz burada. Melisa kötü yarışmacı olduğunu kabullenmek istemiyor. Sabriye geldiğinden bu yana da 'en kötü ben miyim' diyerek Sabriye'yi hedef gösteriyor. Survivor'a bir şey katacağını düşünmüyorum. 2 aydır o tarafta olup, 'Yusuf'la kafam uyuşuyor' demesine şaşırdım. 

Hakan Hatipoğlu: Melisa'nın ikna kabiliyetinin çok iyi olduğunu düşünüyorum. Birçok ödül var, kazandığı da oluyor ama kazanamasa bile bir şekilde kendini ödüle atıyor. Kafasında siyah takımda olmak var, bir şekilde kendini oraya atıyor. İnanılmaz derece insanları bağlama yeteneği var. 5 tane eleme yaşadık, hiçbirinde Melisa'nın adı bile yok. Bu da bir ikna kabiliyeti. Melisa çaktırmadan adayı yönetiyor. Bütün iletişimlerde var, neredeyse Yunanların bile iletişimine gidecek. 

Damla Can: Ne taraf iyiyse oraya geçiyor. Çoğunluk neredeyse oraya geçtiği için de Melisa hiçbir zaman yazılmadı. Ne oldu? Hikmet'lerin takımındaydı. Hikmetler de karşı tarafla anlaşamadığı için Atakan'ın ismini verdiler. Kader çıktı, Kaan çıktı... Ne zaman çoğunluk o tarafa geçti, Melisa da oraya geçti. Aslında iyi niyeti görme meselesi değil, isminin yazılmaması için stratejik davrandı. 

İhsan Tarkan: Melisa bu hafta 9 yarışa çıkmış, 2 galibiyet. Yüzdesi 25, hiç bozmuyor çizgisini. Hakkını yemeyelim, şöyle bir şey var. Güç oyunlarında iyi, araba oyunlarındaki istatistikleri katmıyoruz. Güç oyunlarında da 4'te 4 yaptı, onları katmadık. Katsak, dğeişecek bu yüzde. Dediğiniz gibi ödüle gitme rekoru var. Gelmiş geçmiş Survivorlarda en çok ödül yemiş yarışmacı olabilir. Hak ederek gidiyor. 

05/04/2019