Sabriye için flaş sözler: Günlerdir isyan ediyordun... İyice dibe vurmuş vaziyette!

Survivor'da geldiği günden bu yana beklenileni karşılamayan Sabriye'nin oyunlardaki performansı Survivor Panorama'da masaya yatırıldı. Hakan Hatipoğlu, Survivor'ın en yavaş yarışmacısı olan Melisa'ya bile yenilen Sabriye için 'dibe vurmuş vaziyette' yorumunda bulundu.

İşte Hakan Hatipoğlu'nun o sözleri:

Bir gün Sabriye bir gün Kyriakos'u denersen 2 tane ödülden olursun. Böyle bir şey yapıyorsun bari battı balık yan gider. Sabriye de Kyriakos da çıksın oynasın. Bundan sonra sıra onlara geldiğinde 'siz varken ne olmuştu hatırlıyorsunuz' diye ellerine bir koz geçti. Aslında haklılar mı? Bence değil ama şimdi Sabriye de Kyriakos da bu şansı aldığı kazanarak göstermeleri lazım. Ben Sabriye'yi niye oyuna çıkarmak isteyeyim ki? Sabriye kazanamadı mesela? Ben böyle şansı veriyorsam. Bunu doğru kullanması lazım.

"İMAJIN YOK OLUYOR"

Melisa'yla yarışıyorsun, Survivor'ın en yavaşı, en başarısızı olan biriyle yarışıyorsun. Günlerdir isyan ettiğin, 'beni kötülerle çıkarmıyorlar, beni hep iyilerle çıkarıyorlar' imajın yok oluyor. Sabriye iyice dibe vurmuş vaziyette.

09/04/2019