Sema'dan dikkat çeken Seda açıklaması: Konuşmak bile istemiyorum ama...

Survivor'da Seda'nın olası takım kaptanlığı ve kaptan olduktan sonra kimleri, neye göre takıma alacağı yarışmacılar arasında konuşuldu. Bazı yarışmacılar bizi takıma alma derken, Seda'nın ne yapacağı da merak konusu oldu.

Survivor Panorama'da bu konu, Seda'nın kardeşi Sema'ya soruldu, ilginç yorumlar geldi. 

İşte Sema'nın Seda hakkındaki düşünceleri.

'Ben Seda'nın ince hesaplar yaptığını görmedim. Seda biraz lambur lumbur insandır. Hayatı boyunca böyle bir ortam olmadı. Normalde evinde liderliğe oturmuş biri. Eğer bir takımda birilerine hesapçı gözüyle bakıyorsak ben de şuna inanırım. Bin kere 'Rabbim rabbim' diyen bir insanın din konusunda o kadar hassas olmadığını, bin kere de pota pota diye bir insanın pota korkusunun olduğunu düşünürüm. 

CANLI YAYINDA SESLER BİR ANDA YÜKSELDİ- TIKLA İZLE

Hakan Hatipoğlu: Seda takım kaptanı olursa seçerken dikkat edeceği kritirler nedir?

Seda, Hikmet'i ister bir kere. Hem yarışmacı olarak hem de daha yakın oldukları için... Benim tanıdığım Seda, huzuru kaçırmamak için Atakan ile Yusuf'u Hikmet'le aynı takıma almaz. Doğru mu? Bence doğru değil.

"BUNLARI KONUŞMAK BİLE İSTEMİYORUM"

2 aydır izledik biz Seda'yı. Bunları ben konuşmak bile istemiyorum ama saçmasapan, yersiz şeyler konuşuldu. Ben olsam takım kaptanı hatayı yaparım. Ama Seda kaptan olsa, Hikmet'i atmaz

02/04/2019