Sema'dan Hikmet-Seda-Bora üçlüsü için çok konuşulacak ifade: Onları samimi görmüyorum

Survivor beyaz takımda Hikmet'in önce Seda ile sonra da Bora ile tartışma yaşaması, akıllara 'takımda Hikmet'e yükselen sesler artıyor mu?' sorusunu getirdi. Survivor Panorama'da Damla Can ve Sema Aydemir'den iki farklı yorum geldi.

Damla Can:

Bora Hikmet'e ters düşmek için bunları yapmıyor. Bora daha önceden Hikmet'le alakalı bir problem yaşamış olabilira ama her seferinde de aynı şeyi söylüyor. Ben Hikmet'le bir problem yaşadım, benim çizgilerim belli. Yunan yarışmacılarla aramızdaki çeviri konusunu halletmeye çalışıyorum. Orta yolu bulmak adına takıma çok ciddi derecede yardımcı oluyor ama bir yerde en yakın arkadaşı da olsa bir yerde bir hata görüyorsa bunu direkt söyleyebiliyor bence güzel bir şey. Orada Hikmet'e de, 'Senin gerçekten oynamak istemediğini, tamamen bunu alınganlıktan dolayı bu şekilde davrandığını tahmin edebiliyoruz' dedi. Bu açıksözlülüktür. Bence Hikmet'in bundan aşırı bir rahatasızlığı yok. Beli ağrımış olabilir ama Hikmet bundan vazgeçecek, ya da oyunda trip atacak bir insan değil. O da bunu ona söylüyor. Hİkmet'ten kopmak istediği için değil.

Sema: Aydemir:

Ben onları Bora-Seda-Hikmet olarak görmüyorum onları. Bora-Seda ve Seda-Hikmet olarak görüyorum. Bora'yla Hikmet'in bir samimiyeti olduğunu düşünmüyorum. Ada yaşantısında da öyle olduğunu düşünmüyorum. Fikir olarak hak verdiğini de düşünmüyorum. 

09/05/2019