Sema'dan olay sözler: Dalaka kim ki?

Siyah takımda konsey sonrası Sude ve Dalaka arasında yaşanan gerilim devam etti. Daha çok ve daha doğru kişilerle oynamak istediğini Dalaka'ya söyleyen Sude'nin yaşadığı tartışma, Survivor Panorama'da masaya yatırıldı. Sema Aydemir'den Dalaka'ya sert eleştiri geldi.

"Şimdi Sude kendisi istiyor Dalaka'yla konuşmayı. Ama beni bu konuşmada inanılmaz rahatsız eden şey şu. Neden insanlar Dalaka'dan izin alsın ki? Hikmet seçiyor, bir de Yunan seçmesi lazım o yüzden Nikos'a sıra geliyor. Bu yüzden Okay'a sıra gelmiyor diyoruz. Katerina seçiyor, neden Dimitra seçsin diyor ki mesela? Sude'nin ondan izin alması da doğru değil. Dalaka kim ki? Evet kaptanlık yaptı ama geçici bir şeydi. Ne Seda, ne Dalaka kaptan değil. O takımda herkesin fikri olabilir, Sude bunu konseyde söylememeliydi, yanlış yaptı." 

"SEN ORANIN ÖĞRETMENİ DEĞİLSİN, ABLASI DEĞİLSİN"

"Dalaka diyor ki, 'Gelip bana söyleseydin' Niye sana söyleniyor ki? Sen öğretmeni değilsin oranın. Ablası değilsin. Sen seçiyorsun, Dimitra'ya neden karar veriyorsun. Sude, Dimitra'dan kötü yarışmacı değil. 'Egolu duruyor' diyorsun ya, bu konuşmada egolu duruyor bu konuşmada"

30/04/2019