Sema'nın Atakan yorumu stüdyoda alkış aldı

Atakan'ın Survivor'daki durumunu ve psikolojisini değerlendiren Sema Aydemir; Atakan'ın çocuk gibi davrandığını ve ortama ayak uyduramadığını söyledi. Aydemir'in bu sözleri stüdyoda alkış aldı. 

"Yunan yarışmacıların da yorumu bu. Spyros da söyledi bunu, 'Çocuk büyütmek istemiyorum ben. Çocuk gibi davranıyor.' Dalaka'nın durumu da bu. Herkes Atakan'ın duygusal durumunu çocukluğuna bağlıyor. Böyle bir yerde (daha önce) olmayabilir. Hiç kimse böyle bir yerde olmadı zaten. Ya da böyle arkadaşlıklar yaşamamış olabilir, böyle kavgalar yaşamamış olabilir. Evinde kavga çıkmayan çocuklar dış dünyaya açıldığı zaman nasıl hareket edeceklerini bile bilmezler. Ya da evinde çok kavga edilen çocuklar, dışarıda, 'Bu dünya ne güzelmiş' diyebilirler." 

"Atakan şu an hiç alışık olmadığı ortamda ve ayak uyduramıyor. Ayak uyduramayışını nedeni takım değil, Yusuf değil, Bora da Hikmet de Dalaka da değil. Maalesef dünya bize ayak uydurmuyor. Biz nereye gidersek gidelim oraya bir şekilde uymak zorundayız. Baş edemedik mi? O bizim sorunumuz. "

14/05/2019