"Başkasının lokmasına gözünü dikeni seyirci affetmez"

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de dünkü bölüm büyük heyecan yaşattı. Survivor Panorama'da İhsan Tarkan, erzak dağıtma sorunu tartışıldı ve takımdakilerin "Erkekler daha fazla yesin" demesinden rahatsız olan Aşkım'ın serzenişini yorumladı.

SURVİVOR 2020'DE BU HAFTA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Ünlüler takımı arasında yapılan oylamada yarışmacılar toplamda 3 kişiye oy kullandı. Ersin, Perviz ve Ezgi’nin isimlerine oy kullanan ünlüler Ersin’e 1, Perviz’e 4 ve Ezgi’ye 4 oy kullandılar. Böylelikle ünlüler takımında Ezgi ve Perviz eleme adayları oldu. SMS’te en yüksek oyu alan 2 kişinin vereceği adaylarla birlikte toplamda 4 eleme adayı olacak ve bu 4 isimden en az oyu alan kişi Salı günü yarışmaya veda edecek.

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

31 Mart 2020 Salı günü ekrana gelen bölümde fenomen yarışmaya veda eden Burak Yurdugör olmuştu. Gönüllüler takımından bir ismin veda gecesinin yaşandığı programda Yunus Emre’nin rakipleri SMS sıralamalarının açıklanmasıyla birlikte ortaya çıktı. SMS birincileri iki isim daha önererek eleme potasını belirlediler. En yüksek oyu alan kişilerden olan Cemal Can, Yasin'in ismini söyledi. En yüksek oyu alan bir diğer yarışmacı olan Barış ise Burak'ın ismini verdi.

Potada yer alan Burak, Yunus Emre ve Yasin arasından daha az oy alarak programa veda eden yarışmacı ise Burak olmuştu.

06/04/2020