Survivor'a katılan Sabriye Şengül için Murat Özarı'dan flaş yorum

Sabriye Şengül, Survivor Türkiye Yunanistan'a yeni yarışmacı olarak katılıyor. Önceki haftalarda Acun Ilıcalı tarafından, Türk takımına katılacağı açıklanan Sabriye Şengül için Survivor Panorama yorumcularından Murat Özarı dikkat çeken sözler söyledi.

Murat Özarı: Bilmiyorum çok mu iddialı konuşacağım. 10-15 gün sonra bambaşka bir Sabriye göreceksiniz. Şimdi gülücükler dağıtan Sabriye, 15 gün sonra başbaşka olacak. Benim tahminim ilk tartışacağı isim, Ecem olur. Çünkü Sabriye'nin hiç tarzı değil, Vezüv Yanardağı gibi patlar. 

Sabriye Şengül kimdir?

Survivor’ın eski yarışmacılarından Sabriye Şengül tekrardan Survivor Türkiye Yunanistan’da yeni yarışmacı olarak yer alacak. Peki, Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? 

Sabriye Şengül aslen Trabzonludur. 1988 yılında doğan Sabriye Şengül, boks sporuyla ilgilenmektedir.Sabriye Şengül’ün üç Türkiye şampiyonluğu var. 2016'da İstanbul'da WKU Dünya Şampiyonluğu için kemer maçına çıkan Sabriye Şengül, Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle’yi puanla yenerek dünya şampiyonu oldu. Sabriye Şengül çevik ve atletik yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
 

26/02/2019