"Sanki Cemal Can'ın doğum günü partisiydi..."

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Birleşme Partisi'ne Survivor Cemal Can damgasını vurdu. DJ performansının yanı sıra Murat Boz şarkısıyla da izleyenleri eğlendiren Cemal Can hakkında Survivor Panorama'da Hakan Hatipoğlu, dikkat çeken bir yorum geldi.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 44. yeni bölümünde yarışmacılar şarkı yarışmasında hünerlerini sergiledi. 12 Nisan 2020 tarihli Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, en şık kıyafetleri ile Birleşme Partisinde bir araya geldi. Yarışmacılar, birer birer sahne alarak şarkı söyledi. Tarık Sezer ve orkestrasının Türkiye’deki evlerinde katıldığı Survivor 2020 şarkı yarışmasında yarışmacılar hem stres attı hem de doyasıya eğlendiler. Yarışmacılara bir sürpriz ise duygulu anlara sahne oldu. Ünlüler Gönüllülerin ailelerinden gelen video mesajlar yarışmacıları gözyaşlarına boğdu.  Yarışmanın sonunda en yüksek puanı alan iki yarışmacı bir kez daha sahneye çıktı. Survivor 2020 Birleşme Partisinde şarkı yarışmasının galibi belli oldu. Şarkı yarışmasını sırasında Türkiye’den birçok ünlü sanatçı katılarak yarışmacılara destek oldular.

KİLO TAHMİN OYUNUNU KİM KAZANDI?

16 Şubat 2020 Pazar günü ilk bölümü ile ekrana gelen Survivor 2020’de yarışmacılar, adadaki zorlu şartlar sonrasında epey kilo kaybettiler. Survivor 43. bölümde yarışmacılar, tartıya çıkan yarışmacının kilosunu tahmin etmeye çalıştı. Oyunun sonunda kazanan yarışmacı, en çok kilo kaybeden Yasin ile Elif oldu. Survivor 2020’de Yasin, iki ay içerisinde 20.5 kilo vererek yeni rekorun sahibi oldu. Kadınlarda kazanan Elif ise Survivor’da 8.8 kilo verdi. Survivor kilo tahmin oyununda takım olarak 10-9 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu.

SURVIVOR'DA YENİ OYUN: GÖREV OYUNU NEDİR, NASIL OYNANACAK?

Survivor birleşme partisi ile yarışmacılar yeni bir oyun ile tanışacak. Görev oyunu adlı bu oyunda takımlara haftalık bir görev verilecek. Görevi en iyi şekilde yapan takım oyunu kazanmış olacak. Takımlara verilen ilk görev; birleşme partisinde en şık giyinen takım olma. Survivor 2020 birleşme partisinde, takımların komple fotoğrafı çekilecek. En çok beğeni alan takım, Survivor'da ilk görev oyununu kazanmış olacak. Görev oyunu ilk ödülü Survivor pastası...

2020 SURVIVOR DERBİSİNİ KİM KAZANDI?

11 Nisan Cumartesi ekrana gelen Survivor 43. bölümde yarışmanın tarihi derbide Survivor yarışmacıları ile prodüksiyon ekibi karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı’nın “son 10 yılda kadro olarak gördüğüm en güçlü 2. takım” dediği Survivor 2020 yarışmacıları ile nefes kesen bir futbol maçı yaptı. Soluksuz izlenen geleneksel Survivor derbisinde galip gelen takım; 10-9 skorla Acun Medya takımı oldu.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

11 Nisan Cumartesi ekrana gelen Survivor 43. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında keyifli bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Kahkahaların havada uçuştuğu oyunda yarışmacılar, yasaklı kelimeleri kullanmadan takım arkadaşlarına sözcükleri buldurmaya çalıştı. Sonuna kadar kıyasıya geçen oyunda skor 4-4 olunca finalde en iyiler karşı karşıya geldi. Son bölümde Gönüllülerden Acun Ilıcalı anlatırken Evrim bilmeye çalıştı. Ünlülerde ise Aşkım anlatırken Murat Ceylan kelimeleri tahmin etmeye çalıştı. Üç dakikalık süre için en çok bilen takım Ünlüler oldu. Survivor'da Anlat Bakalım oyununu Ünlüler takımı oldu.

13/04/2020