Yemekteyiz'de haftanın birincisi belli oldu

Yemekteyiz'de haftanın birincisi belli oldu

Yemekteyiz haftanın birincisi belli oldu. 17 Ocak 2020 Seda Sayan ile Yemekteyiz programında günün puanlaması yapıldı. Yarışmacılar, bugün Dilşad hanımın evine konuk oldular ve Yemekteyiz birincisini belirleyecek puanlamayı yaptılar. Peki, Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? 10 bin liralık büyük ödülü kim kazandı?

Ekranların sevilen yarışması Seda Sayan ile Yemekteyiz'de haftanın birincisi yapılan puanlama sonrasında belli oldu. Haftanın finalinde 5. gün yarışmacısı olan Dilşad hanıma konuk olan Yemekteyiz yarışmacıları, günün puanlamasını yaptılar. Peki, Dilşad hanım kaç puan aldı? Yemekteyiz birincisi kim oldu? 13-17 Ocak Yemekteyiz'de 10 bin liralık ödülü kim kazandı?

YEMEKTEYİZ'DE HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Seda Sayan ile Yemekteyiz haftanın finalinde 13-17 Ocak haftasında yarışmacılar, Dilşad hanıma konuk oldular. Sert tartışmaların yaşandığı günün sonunda Diyşad hanıma puanlarını verdiler. Seda Sayan'ın verdiği puanlar sonrasında Yemekteyiz'de haftanın birincisi Esra hanım oldu ve on bin liralık büyük ödülün sahibi oldu.

YEMEKTEYİZ'DE HAFTANIN PUANLAMASI

1. gün yarışmacısı Sinem Hükümdar 10 PUAN + Seda Sayan'ın verdiği puan ile toplam = 19

2. gün yarışmacısı Esra Tokelli 13 PUAN + Seda Sayan'ın verdiği puan ile toplam = 21

3. gün yarışmacısı Kezban Kaymaz 8 PUAN + Seda Sayan'ın verdiği puan ile toplam = 15

4. gün yarışmacısı Fahrettin Atalay 7 PUAN + Seda Sayan'ın verdiği puan ile toplam = 16

5. gün yarışmacısı Dilşad Atınçoğlu 4 PUAN + Seda Sayan'ın verdiği puan ile toplam = 9

Güncelleme: 17/01/2020 19:55:17
`