15 Aralık Pazartesi 12.45'te Aile Doktoru (Yeni)

15 Aralık Pazartesi 12.45'te Aile Doktoru (Yeni)

TV8'den Yepyeni Bir Sağlık Programı!

 

 

Yayın Tarihi: 15 Aralık Pazartesi 12.45 / Hafta içi her gün

 

TV8 ekranlarına geri dönen Prof. Dr. Cihan Aksoy ve ekranların sevilen sunucusu Nur Tuğba Algül’ün sunacağı Doktoru buluşacak.

 

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanacak olan "Aile Doktoru" sağlıklı ve mutlu yaşamın sırlarını, tıptaki son gelişmeleri,hastalıklar ve tedavi yöntemlerini, kısacası sağlık konusunda” hafta içi her gün TV8 ekranlarından izleyici ileprogramında, konusunda uzman hekim ve konuklarla,merak edilen her şeyi ve en doğru bilgileri öğreneceksiniz.

 

Aile Doktoru’nun 15 Aralık Pazartesi konukları ise; Prof. Dr.Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Bülent Baysal, Uzmandiyetisyen Simge Çıtak ve Pilates Eğitmenleri Taha Erpulat,Seda Özdemir ve Tılsım Okay.Programda; gebelikte yapılması gereken testler ve gebelikteşeker, gebelikte beslenme ve gebelikte alınan kilolarkonuşulurken, hamile pilatesinin nasıl yapılacağını uygulamalıolarak izleme imkanı bulacaksınız.

 

Her gün farklı konukların ağırlanacağı ve sağlıklı yaşam için gereken egzersiz hareketlerinin gösterileceği program Aile Doktoru12.45'de TV8’de!

 

15 Aralık Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün...

Güncelleme: 15/12/2014 16:49:28
`