20 OCAK SALI 07.30 AİLE DOKTORU (YENİ BÖLÜM)

20 OCAK SALI 07.30 AİLE DOKTORU (YENİ BÖLÜM)

Sağlık hakkında merak ettiğiniz her şey bu programda! Programda, Obezite-Morbid Obezite ve Ameliyatı, Obez Olmamak İçin Nasıl Beslenmeliyiz ve Obez Kişilere Beslenme Önerileri Konuşuluyor Merak Edilen Tüm Sorular Yanıt Buluyor.

 

Yayın Tarihi: 20 Ocak Salı 07.30

 

Prof.Dr.Cihan Aksoy ve ekranların sevilen sunucusu Nur Tuğba Algül’ün sunduğu “Aile Doktoru” hafta içi her gün 07.30’da TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

 

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan “Aile Doktoru” programında,  konusunda uzman hekim ve konuklarla, sağlıklı ve mutlu yaşamın sırlarını, tıptaki son gelişmeleri, hastalıklar ve tedavi yöntemlerini, kısacası sağlık konusunda merak edilen her şeyi ve en doğru bilgileri öğreneceksiniz.

 

Aile Doktoru’na 20 Ocak Salı; genel cerrahi uzmanı Prof.Dr.Mehmet Ali Yerdel ve diyetisyen Seçil Kenar konuk oluyor...

 

Programda; obezite-morbid obezite ve ameliyatı, obez olmamak için nasıl beslenmeliyiz, obez kişilere beslenme önerileri konuşuluyor ve merak edilen tüm sorular yanıt buluyor.

 

Her gün farklı konukların ağırlandığı ve sağlıklı yaşam için gereken egzersiz hareketlerinin gösterildiği program “Aile Doktoru” 20 Ocak Salı 07.30’da TV8’de!

 

Güncelleme: 19/01/2015 12:35:12
`