21 Ocak Çarşamba 07.30'DA : AİLE DOKTORU

21 Ocak Çarşamba 07.30'DA : AİLE DOKTORU

Sağlık hakkında merak ettiğiniz her şey bu programda! Evlilik yorgunluğu nedir, evliliği başarılı bir şekilde yürütmenin yolları, kadın ve erkeğin en çok yaptığı ilişki hataları, kötü giden ilişkiyi düzeltme yolları ve cinsel sağlık hakkında merak edilen tüm sorular yanıt buluyor.

 

 

Prof.Dr.Cihan Aksoy ve ekranların sevilen sunucusu Nur Tuğba Algül’ün sunduğu “Aile Doktoru” hafta içi her gün 07.30’da TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. 

 

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan “Aile Doktoru” programında, konusunda uzman hekim ve konuklarla, sağlıklı ve mutlu yaşamın sırlarını, tıptaki son gelişmeleri, hastalıklar ve tedavi yöntemlerini, kısacası sağlık konusunda merak edilen her şeyi ve en doğru bilgileri öğreneceksiniz.

 

Aile Doktoru’na 21 Ocak Çarşamba; pskiyatri uzmanı Prof.Dr.Mehmet Sungur konuk oluyor...

 

Programda; evlilik yorgunluğu nedir, evliliği başarılı bir şekilde yürütmenin yolları, kadın ve erkeğin en çok yaptığı ilişki hataları, kötü giden ilişkiyi düzeltme yolları ve cinsel sağlık hakkında merak edilen tüm sorular yanıt buluyor. 

 

Her gün farklı konukların ağırlandığı ve sağlıklı yaşam için gereken egzersiz hareketlerinin gösterildiği program “Aile Doktoru” 21 Ocak Çarşamba 07.30’da TV8’de!

 

 

Güncelleme: 19/01/2015 15:39:12
`