19 Aralık Cuma - 12.45: Aile Doktoru (Yeni Bölüm)

19 Aralık Cuma - 12.45: Aile Doktoru (Yeni Bölüm)

TV8 ekranlarına geri dönen Prof. Dr. Cihan Aksoy ve ekranların sevilen sunucusu Nur Tuğba Algül’ün sunduğu “Aile Doktoru” hafta içi her gün 12.45’de TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Yayın Tarihi: 19 Aralık Cuma 12.45

 

TV8 ekranlarına geri dönen Prof. Dr. Cihan Aksoy ve ekranların sevilen sunucusu Nur Tuğba Algül’ün sunduğu “Aile Doktoru” hafta içi her gün 12.45’de TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. 

 

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan “Aile Doktoru” programında, konusunda uzman hekim ve konuklarla, sağlıklı ve mutlu yaşamın sırlarını, tıptaki son gelişmeleri, hastalıklar ve tedavi yöntemlerini, kısacası sağlık konusunda merak edilen her şeyi ve en doğru bilgileri öğreneceksiniz.

 

Aile Doktoru’nun 19 Aralık Cuma konukları ise; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Tamer Erel ve Farmakognozi ve Fitoterapi Uzmanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada. 

 

Programda; menopoz ve   buna bağlı olarak kadınlarda idrar kaçırma, terleme, ateş, cilt değişiklikleri konuşulurken, menopoza iyi gelen bitkiler ve çay tarifleri verilecek.

 

Her gün farklı konukların ağırlanacağı ve sağlıklı yaşam için gereken egzersiz hareketlerinin gösterileceği program “ Aile Doktoru” 19 Aralık Cuma 12.45’de TV8’de!

Güncelleme: 18/12/2014 09:53:06
`