Acun Ilıcalı canlı yayında açıkladı! Mert ile Ardahan olayının perde arkası ne?

Survivor'da 76. bölümde Acun Medya ile Survivor 2020 ekibi karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı, berabere biten ve kazananın çıkmadığı basketbol oyunu ile ilgili Survivor Ekstra'ya bağlandı ve maçla ilgili detayları canlı yayında aktardı. 

Acun Medya ile Survvior 2020 arasında oynanan ve 19-19 berabere biten maç sonrası Dominik'ten canlı yayınla bağlanan Acun Ilıcalı, maçın hakkının beraberlik olduğunu dile getirirken, Barış ve ekibinin kendilerine kıran kırana bir maç olmasını istediklerini söyledi. Mert'in itirazları sonucu ödülden yararlanmaması hakkında ise Mert'in itirazının pozisyona olmadığını belirterek, "Acun Medya'yı manipülasyonla suçladı orada. Saniyenin yanlış sayılma ihtimali yok yani orada. Bizim süreyle oynadığımızı iddia etti. Bakarsın dedim, bakarsan ödülden yararlanamazsın dedim, cesur çocukmuş geldi baktı. Kutusuna gitmek istedi, kutusu boş çıktı öyle diyelim." dedi.

Ardahan'ın kendisini sakatlamasıyla ilgili konuşan Acun Ilıcalı, "Ardahan istemeden yaptı orada o hamleyi, çok istekli olunca o sakatlık çıkar orada. Dizim öyle bir kırıldı ki orada, dedim 6 ay daha yokum herhalde ama maaşallah bir şey olmadı çok." ifadelerini kullandı.

BASKETBOL MAÇINI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 ve Acun Medya takımları arasında bu akşam adeta izleyicileri ekran başına kilitleyen bir basketbol maçı heyecanı yaşandı. İki takım yarışmacıları da bu akşam son ana kadar mücadelelerini sergiledi. 19-19'a gelen oyun sonrasında Murat Ceylan devreye girdi ve iki takıma da ilginç bir teklifte bulundu. 

Murat Ceylan, 20'de bitecek olan oyunun hemen öncesinde "Bana kalırsa bu mücadele burada bitsin ve her iki takımında emeğine yazık olmasın" dedi ve teklifi Acun Ilıcalı'ya yöneltti. Acun llıcalı ise bu teklifi kabul ettiklerini ve maçı kazanan olmayacak olması şeklinde sonlandırdıklarını açıkladı. Böylelikle tüm yarışmacılar ödülden yararlanma fırsatı yakaladı.

ANLAT BAKALIM'I HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam heyecan dolu mücadeleler yaşanmaya devam etti. Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam Anlat Bakalım oyunu oynadılar ve müthiş bir ödülle sınandılar. En çok bilen ve yarışmayı kazanan takım çekirdek ve film keyfi yaşayacaktı. İki takım yarışmacıları da son ana kadar kafa kafaya mücadele etti. Ünlüler takımı bir adım önde yarışmayı tamamladı ve güzel bir ödülün sahibi oldu.

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam iki takım yarışmacıları da zorlu bir oyunda karşı karşıya geldiler. Hem güç hem yetenek gerektiren oyunda ödül hem orman evi hem de doyurucu bir yemek olan pizzaydı. Müthiş mücadelede iki takım yarışmacıları da son ana kadar mücadele ettiler. 9-9a gelen oyun sonrasında final etabına ünlüler takımından Elif, gönüllüler takımından da Evrim çıktı. Heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım ünlüler takımı oldu.

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda bu akşam yarışmacılar kol gücü gerektiren bir oyunla karşı karşıya geldi. Erkeklerde Yasin, Mert, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Kadınlar için oldukça zor bir oyun olan sembol oyununda ayakta en uzun süre kalarak kazanan isim Survivor Evrim oldu.

ÖDÜLE KİMLERİ GÖTÜRDÜLER

Survivor'da bireysel sembol oyununu kazanan Yasin ve Evrim oldu. Yasin, Ardahan ve Nisa'yı ödüle götürürken; Evrim Barış ve Berkan'ı ödüle götürdü. Gönüllüler takımında ödülden yararlanamayan tek isim Cemal Can oldu.

15/05/2020