Araba ödülleri Hikmet'in şampiyonluğunu etkiler mi? Nagihan'dan ilginç yorum

Survivor Türkiye Yunanistan'ın son bölümünde oynanan siyah mı beyaz mı oyunun ardından arabayı kazanan isim 2. kez Hikmet oldu. 

Survivor 58. bölümünde araba oyunu oynandı. Oyunu, 2. kez kazanan isim Hikmet oldu. Survivor Ekstra'da bu konu masaya yatırıldı. Furkan Dede, stüdyodaki diğer yorumculara Hikmet'in arabayı kazanmış olması, Survivor'daki olası şampiyonluğunu etkileyip etkilemeyeceğine ilişkin bir soru yöneltti. Yorumcuların bu konuyla ilgili cevapları dikkat çekici oldu.

Semih Öztürk: Şampiyon olduktan sonra aldığın meblağnın 2 katı maddi değerde bir şey alırsan soru doğru olabilir. Şampiyonluk çünkü hem maddi, hem de manevi bir şey. Her halükarda şampiyonluk daha önemli. Hikmet'in şampiyonluğunu etkiler mi? Kısmen etkileyecektir, bunlar konuşulacaktır. Çünkü 2 tane araba aldı. Hikmet'e dezavantaj olarak dönme ihtimali var.

Murat Özarı: Survivor'da gördüğüm Hikmet, 48 tane de araba almış olsa şampiyon olmak ister. Hikmet için 48 arabadan daha önemli olan şey şampiyonluktur. 48 tane araba versen şampiyonluğu tercih eder. Ben de olsam Hikmet gibi yaparım. 

Nagihan: Ben araba mı ödül mü? Yani ikisinin alan birinin şampiyon olma ihtimali ister istemez düşüyor. Çünkü neden? Herkes orada emek veriyor, rakipleri de güçlü olunca halk şunu söylüyor: Ya zaten Hikmet 2 tane arabayı aldı. Şampiyon olsa da kazanabileceği rakam bunun kadar olacak düşüncesinde olduğu için kazanmayan birinin şampiyon olma ihtimali daha yüksek ama Hikmet şöyle bir şey yapsaydı. Bu arabayı kendisine alıp, diğer arabayı Okay'a hediye etseydi Türk halkı onu şampiyon yapardı.

 

30/04/2019