"Bora, Hikmet ve Seda, 'Korku İmparatorluğu' yaratmışlar! Kimse sesini bile çıkaramıyor"

Survivor Ekstra yorumcuların Semih Öztürk; Bora, Hikmet ve Seda'nın adada korku imparatroluğu kurduğunu, kimsenin onlara ses çıkaramadığını söyledi. 

Semih Öztürk'ün açıklamaları şu şekilde:

Bu üç arkadaş kendi ihtiraslarının kurbanı oldular. İlk günden itibaren takımlarını kırıp geçirdiler. Bu güne bağlayacağım. Hikmet, kendisi konuşmuyor diye Ria'ya, "Sabriye'yle konuşma diyor' değil mi? Öyle bir korku imparatorluğu yaratmışlar ki orada, karşı takımın iç işlerine karışmışlar hiç kimse bir şey diyemiyor. Kendi takımını organize ediyorlar  hiç kimse bir şey diyemiyor. Okan ilk günden bu yana oynamak istiyorum diypor, söz hakkı bile vermiyorlar. 

"ORAYA BİR TEZGAH AÇMIŞLAR KİMSEYİ YAKLAŞTIRMIYORLAR"

Bora diyor ki, "Ne yapalım eşleşmelerde? Bence ilk kadın çıksın" diyor Seda'ya. Seda da 'tamam çıkalım' diyor. Ondan sonra da Seda'ya soruyor. "Erkeklerde kim çıksın?" "Hikmet'le sen çık" diyor Seda. Tamam diyorlar oyuna devam ediyorlar. Orada Sabriye mi çıkmış, Büşra mı oynayacak, Okay orada var mı yok mu umurlarında değil. Öyle bir oraya tezgah açmışlar ki kimseyi yaklaştırmıyorlar bölgeye. 
 

07/05/2019