Canlı yayında bu görüntüyü tartıştılar: 'Takım' diye diye kendini yiyordu

Survivor'ın eski yarışmacıları dünkü oyunda kimin parkura çıkacağına ilişkin aralarında oylama yaptı. Oylamada Yunan yarışmacı Melina tercih edildi. Damla Can, bu oylamada kendisinin seçilmemesine tepki gösterdi. Survivor Ekstra yorumcuları, Damla Can'ın bu sitemini canlı yayında tartıştılar.

Murat Özarı: Damla hırslı bir kadın. Damla oraya gitmiş ama, '3-4 bir şeyler yapalım dönelim' diye gitmemiş. Damla tavla bile oynasa, tavla da bile kazanmak isteyen kadın tarzı. Hırslı bir kadın, orada hırsını ortaya koyuyor.

Semih Öztürk: Damla, yarıştığı 2 sezonda da takım takım takım diye diye kendini yiyip bitirdi. Takımı uğruna Cumali'yi göndermek için potaya giren bir kız bu. Şimdi de kendisi soruyor, takım arkadaşlarına, 'Ben mi gireyim, Melina mı girsin?' Melina diyor herkes. Bir daha soruyor, hem fikir mi herkes. Takımının verdiği karara saygı duyman gerekiyor. Çünkü sen takım kararına saygı duyan bir insansın, hep böyle gördük biz ama şimdi takım kazanmasına rağmen oyun sonunda, Damla rahatsızlığını dile getiriyor. Burada tezat bir durum var. Bu realty kursağımızda kalıyor, daha fazlasını görmek istiyoruz.

28/05/2019