Çarpıcı iddiayı açıkladı! Survivor Evrim sosyal medyadan mı etkilendi?

Survivor'da yeni bölümde Evrim ile Yasin arasındaki tartışma damgasını vurdu. Evrim, Yasin'e artık dayanamadığını söyledi ve konseyde ismini yazdı. Sema Aydemir, Evrim'in "Sosyal medyadaki takipçi sayılarından çıkarım yapıp ona göre strateji mi değiştirdi? diye düşünmüyor değilim" derken, bunun kendisini etkilemiş olabileceğini belirtti.

Survivor'da dün akşam çok konuşulacak bir konsey ekranlara geldi. Evrim, artık Yasin ile olan diyalogunun koptuğunu bu zamana kadar fazlasıyla sabrettiğini belirtirken, eleme konseyinde Yasin'in ismini yazdı. Survivor Ekstra'da Sema Aydemir, hiç kimsenin görmediği yerden gördü ve sosyal medyanın, Evrim'in davranışlarını etkilemiş olabileceğine dikkat çekti. Sema Aydemir, canlı yayında şu ifadeleri kullandı...

"Acaba diyorum, yarışmacı olarak düşünüyorum, iletişim ödülü çok değiştirir. Aldıkları bir mesaj, herhangi bir yorum bir sürü şey çıkarabilirim. Canlı yayındaki sorulardan yola çıkarak, Yasin ile olan durumum iyiye gitmiyor acaba ona mı yürüyeyim? demiş olabilir. Dışarıdan bakılan gözü biraz farkına varıp ona göre hamlelerini değiştiriyor olabilir. Şu anda bir şeyleri sezip Yasin'den çok daha fazla kitlesi olduğu aklına gelip ona göre davranmaya mı karar verdi? diye düşünüyorum"

18/05/2020