Şaşırtan sözler: Okay’ın 4-5 tane çok net görüntüsünü çıkarırım...

Survivor ödül oyununda beyaz takım yarışmacılarından Okay, hiçbir oyunda yer almadı. Dikkat çeken bu durum Survivor Ekstra masasında gündeme getirildi. Yorumcular Okay'ın yaşadığı iletişim sorununu ve kendini iyi ifade edememesini değerlendirdi.

İşte o konuşmalar:

Semih Öztürk: Okay'ın İngilizcesi yok, bütün iletişim ortamlarından uzak kalıyor. İletişim kuramıyor kimseyle. İletişim sıkıntısı var. Anadilinde bile çok iyi iletişim kuramıyor. 

Furkan Dede: Okay'ın 4 tane 5 tane çok net görüntüsünü çıkarırım. Benchte arkadaşlarına bir şey anlatmaya çalışıyor, dili yetmediği için anlatamıyor. Bora'yı tutuyor, Bora'dan rica ediyor ama Bora oralı olmuyor. Bora yardımcı olmak zorunda mı? Değil tabii ki. Okay'da bilmiyorsa konuşamayacak. Ama Bora, Seda-Afroditi diyaloglarında çeviriyi yapıp arayı buluyor. Okay, 1 2 3 4 yapıyor geri dönüş almayınca susuyor. Okay'ın da çok baskın karakteri yok. Survivor'a giden adamın da bu hesapları yapması lazım biraz.

Semih Öztürk: Okay da görüyor Furkancım, Afroditi'ye sormamalarına rağmen kaybedip onun üzerine yıktılar. Okay burada ne desin? Zaten kendini ifade edemiyor. Bora orayı ele geçirmiş, Bora'ya karşı bir şey demeden tepki görüyorsun. Demeye çalıştı, umursamadılar, dışladılar çocuğu.

18/06/2019