Sert eleştiri: Sana ne Seda! Her şeyin altından çıkıyor, her şeye burnunu sokuyor

Nagihan, Seda'nın Hikmet'in "Sabriye'nin karşısına beni çıkarın" sözleri için sert konuştu. "Sana ne Seda? Her şeyin altından çıkıyor, burnunu her şeye sokuyor" dedi.

Nagihan'ın sözleri şu şekilde:

Ben o sahneyi izleyince şöyle bir gülmek istedim de gülemedim, çok komik yani çünkü Hikmet gibi biri daha Survivor'da zayıf yarışmacılar varken kızlara ne demişti, hatırlayalım. "Eğer olur da beni pootaya çıkarırsanız, size bu adayı zindan ederim" demişti. BU lafı diyen birisi gönüllü olarak Sabriye'nin karşısına çıkacak. Biz burada ne izliyoruz? Survivor izliyoruz. Biz enine boyuna onun ağzından bir kelimeyi dahi acaba ne söylemiştir, ne yapmıştır diye düşünürken. 

"BURNUNU HER ŞEYE SOKUYOR"

Ortaya bir şey atıyor çünkü en yakın arkadaşı Seda her şeyin altından çıkıyor. Burnunu her şeye sokuyor, haddi olsun olmasın. Ben eleştirmek istemiyorum ama bu çocuğun hiçbir suçuı yok mu? Her şeyde bunları haklı çıkarmya çalışıyor. Bora birine bir şey yapıyor, Seda oradan çıkıyor. Hikmet birine bir şey diyiyor oradan Seda çıkıyor. Sana ne Seda! Seni ilgilendiren bir durum yok.

07/05/2019