Gerçeği canlı yayında açıkladı! "Gönüllüler bu yüzden takım olamıyor"

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de nefes kesen bir bölüm daha geride kaldı. Eleme adaylarının çıktığı konsey sonrası Sema Aydemir, Gönüllüler'in neden takım olamadıklarıyla ilgili çarpıcı bir tespitte bulundu.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in yeni bölümünde Survivor 2020 dokunulmazlık oyunu sonrası ada konseyinde bir takım elenmesini istediği yarışmacıyı belirledi. Yeni sezonda ilk kez eşit oy oranı çıkmasıyla birlikte ilk etapta iki aday birden belirlendi.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler takımının ikinci mücadelesinde galip gelen taraf gönüllüler takımı oldu. Dokunulmazlığın kaybedilmesiyle birlikte ada konseyinde oylama yapan takım ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR 2020 ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Ünlüler takımı arasında yapılan oylamada yarışmacılar toplamda 3 kişiye oy kullandı. Ersin, Perviz ve Ezgi’nin isimlerine oy kullanan ünlüler Ersin’e 1, Perviz’e 4 ve Ezgi’ye 4 oy kullandılar. Böylelikle ünlüler takımında Ezgi ve Perviz eleme adayları oldu. SMS’te en yüksek oyu alan 2 kişinin vereceği adaylarla birlikte toplamda 4 eleme adayı olacak ve bu 4 isimden en az oyu alan kişi yarışmaya veda edecek.

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

31 Mart 2020 Salı günü ekrana gelen bölümde fenomen yarışmaya veda eden Burak Yurdugör olmuştu. Gönüllüler takımından bir ismin veda gecesinin yaşandığı programda Yunus Emre’nin rakipleri SMS sıralamalarının açıklanmasıyla birlikte ortaya çıktı. SMS birincileri iki isim daha önererek eleme potasını belirlediler. En yüksek oyu alan kişilerden olan Cemal Can, Yasin'in ismini söyledi. En yüksek oyu alan bir diğer yarışmacı olan Barış ise Burak'ın ismini verdi.

Potada yer alan Burak, Yunus Emre ve Yasin arasından daha az oy alarak programa veda eden yarışmacı ise Burak olmuştu.

06/04/2020