Semih Öztürk: Mer ve Elif yarı şampiyondurlar

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Survivor Ekstra'da Semih Öztürk, araba ödülünü kazanan Mert ile Elif'i yarı şampiyon ilan ett,.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 43. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor yeni bölümde birleşme partisi özel oyunları ile karşı karşıya gelecek. İlk olarak Anlat Bakalım oyunu oynanacak. Bu oyunda Acun Ilıcalı ve sunucu Murat Ceylan da yer alacak. Sonrasında Survivor derbisi ekrana gelecek. Survivor yarışmacıları ile prodüksiyon ekibi arasında kıran kıran bir mücadele yaşanacak. Son olarak ise kilo tahmin oyunu herkese keyifli anlar yaşatacak. Survivor Bayramı ilk günü olan Survivor 43. bölümü 11 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’da TV8’de…

SURVIVOR’DA ARABAYI KİMLER KAZANDI?

Survivor araba oyunu 2020'de yarışmacılar, bireysel olarak karşı karşıya geldi. Survivor araba oyunu öncesinde Acun Ilıcalı detayları anlattı. Buna göre her yarışmacının birer canı olacak. Performans birincileri olup en iyiler oyununda oynayanlara ekstra birer can, en iyiler oyununu kazanana ekstra ikişer can verilecek. Buna göre yarışmacılar, takım farketmeksizin karşı karşıya gelecek. Oyunda kaybedenden bir can düşecek. Karşılıklı mücadeleler sonrasında canını kaybetmeyen yarışmacı arabanın sahibi oldu. Survivor araba oyunu 2020'de erkeklerde arabayı kazanan Mert olurken kadınlarda ise Ünlülerden Elif oldu.

SON EN İYİLER OYUNUNDA KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de 9 Nisan Perşembe günü ekrana 41. bölümde birleşme partisi öncesi son en iyiler oyunu oynandı. En iyiler oyununda kadınlarda Ünlülerden Aşkım ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Survivor en iyiler kadınlarda kazanan Aşkım oldu. Erkeklerde ise Barış kazandı.

ÜNLÜLERDEN AÇIK ARTIRMA OYUNUNDA MÜTHİŞ GERİ DÖNÜŞ!

Survivor 2020'nin 40. bölümünde nefesleri kesen bir ödül oyunu oynandı. Kazanan takımın, açık artırmada 500 pezo daha fazla almaya hak kazanacağı oyunda adrenalin bir an olsun düşmedi. Öte yandan oyunda ilginç anlar yaşandı. Gönüllüler takımından Ardahan, Sercan'a dönüp, 'kazanırsam 500 pezonu alırım' diyerek, kaybeden takıma verilecek 500 pezo için de iddiaya girdi. Survivor ödül oyununu uzun süre unutulmayacak bir geri dönüşe imza atan ünlüler takımı 9-9'a gelen skorun ardından bayrak yarışına çıkarak kazanmayı bildi.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da haftanın eleme adayları belirlendikten sonra gözler SMS sıralamasına gitti. SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan Ezgi ve Aycan, Ersin ve Mert’in isimleri söyledi. Ünlülerde eleme adayları; Parviz, Mert ve Ersin oldu. Bu adaylar arasında en az SMS oyu alan yarışmacı Parviz oldu. Böylece, Survivor’dan birleşme partisi öncesi son elenen isim Parviz oldu.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Yarışmacılar, en değerli ve en hassas ödül dedikleri iletişim için çok zor bir parkurda kendilerini son güçlerine kadar zorladılar. Parkurda karşılaşan yarışmacılarda atışları isabetli olanlar sayıyı almayı başardı. Günün sonunda iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.

11/04/2020