Çok konuşulan konsey sonrası..."Evrim, Yasin'i hançerledi!"

Survivor'ın 79. bölümünde ilginç bir konsey yaşandı ve yine izleyenler ekranlara kilitlendi. Gönüllüler Takımı'nda Evrim ile Yasin arasındaki ilişki son raddeye geldi ve Evrim, artık Yasin'le olan bağının koptuğunu açıkladı. Survivor Ekstra'da Murat Özarı, konseyde bu şoke eden konuşmayı değerlendirerek, "Dejenere olan bir arkadaşlığın kurbanı oldu. Evrim tarafından tabir-i caizse hançerlendi. Evrim Yasin'i resmen yedi. Yapmacık bir akadaşlıkmış." yorumunu yaptı.

Konseyde adının yazıldığı Yasin ile ilgili olay sözler söyleyen Survivor Evrim, resmen Survivor Yasin ile ilgili iplerin koptuğunu açıkladı. Ufak tefek sebeplerden dolayı kavga çıktığını, kampta da çok sohbet etmediğini söyleyen Evrim, kendisine çok müdahale ettiğini ve bu durumdan çok sıkıldığını söyleyerek, bardağı taşıran son damlanın basketbol maçındaki taraf tutma olayı olduğunu belirtti. Kalbinin temiz olduğunu ancak Yasin'i çekemediğini söyledi ve "Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın, bu saatten sonra herkes kendi yolunda" şeklinde konuşmuştu.

Furkan Dede'nin "Evrim'in bu sözleri sana inandırıcı geliyor mu?" sorusuna Murat Özarı, Evrim'in hareketlerinin bu saatten sonra gerçek olduğunu söyledi ancak "Bundan sonra tekrar Yasin'e yanaşırsa çekeceği var benden" dedi.

Survivor'da bu hafta şu ana kadar 3 eleme adayı çıktı. Sonlara yaklaşıldıkça heyecanın arttığı Yasin, haftanın son eleme adayı olurken Survivor'da haftanın ilk eleme adayları Mert ve Aycan olmuştu.

18/05/2020