İhsan Tarkan sordu, Semih Öztürk final dörtlüsünü açıkladı!

Survivor Ekstra yorumcuları arasında yer alan Semih Öztürk, önceki akşam Survivor'daki eleme gecesinin ardından olay yorumlarda bulundu. Semih, İhsan Tarkan'ın final dörtlüsü sorusu üzerine, finale kalabilecek potansiyeli olan 4 ismi açıkladı.

Survivor Ekstra'nın dün gece yayınlanan yeni bölümünde, yorumcular arasında yer alan Semih Öztürk, İhsan Tarkan'ın sorusu üzerine Survivor'da finale kalabilecek olan son 4 ismi açıkladı. İşte Semih Öztürk'ün o kritik değerlendirmesi.

Semih Öztürk kimdir?

Ütopya ve Survivor yarışmalarıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. İzleyicilerde büyük iz bırakan Semih Öztürk günümüzde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumcu olarak yer almaktadır.

İhsan Tarkan kimdir?

İhsan Tarkan, 1980 yılında Sakarya’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezun olduktan sonra spor eğitmeni olarak çalışmaya başladı. İhsan Tarkan, Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla adını duyurmuştur. 2010 yılında Survivor yarışmasında Merve Oflaz ile finale kalmıştır. Günümüzde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama’da yaptığı yorumlar ile gündeme gelmektedir.

Murat Özarı kimdir?

Murat Özarı, 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Galatasaray ile bütünleşen ve Milli Takımın efsane futbolcularından olan Coşkun Özarı’nın oğludur.

Coşkun Özarı, Galatasaray’da forma giyen ve Milli takım eski teknik direktörlerinden olan Coşkun Özarı’dır. 1931 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş 2011 yılında 80 yaşında vefat etmiştir.

Murat Özarı günümüzde TV8 ekranında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumcu olarak yer almaktadır.

01/04/2020