Murat Özarı: Barış yine geceye damga vurdu

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra canlı yayınında Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllülerde yaşananlar masaya yatırıldı. Survivor Ekstra yorumcularında Murat Özarı değerlendirmelerini izleyicilerle paylaştı. Murat Özarı; "Barış oynamadı ama bu gece yine bazı konularda damga vurdu" ifadelerini kullandı. Özarı;" Barış'ın arkadaşlarına verdiği destek görülmeye değerdi" dedi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra canlı yayınında Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllülerde yaşananlar masaya yatırıldı. Survivor Ekstra yorumcularında Murat Özarı değerlendirmelerini izleyicilerle paylaştı. Murat Özarı; "Barış oynamadı ama bu gece yine bazı konularda damga vurdu" ifadelerini kullandı. Özarı;" Barış'ın arkadaşlarına verdiği destek görülmeye değerdi" dedi.

23 NİSAN VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor son bölümünde Acun Medya ile Survivor yarışmacılarının karşı karşıya geldiği voleybol maçında nefesler tutuldu. Ödülü açıklayan Ilıcalı, "Eğer biz kazanırsak, bizi tutanlar pilav, et, salata ve tatlı yiyecek. Karşı takım kazanırsa onları tutanlara ise karışık ızgara et, yoğurt, salata, içecek ve 3 çeşit tatlı veriyorum" dedi. Acun Ilıcalı, İrem ve Nisa'dan oluşan Acun Medya takımı ile Evrim, Ardahan ve Cemal Can'dan oluşan takım arasındaki voleybol maçı büyük heyecana sahne oldu. Voleybol maçını kazanan takım ise 3-0'lık skorla Acun Medya oldu.

23 NİSAN ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in 55. bölümünde Anlat Bakalım oyunu oynandı. Yarışmacıların eğlenceli vakit geçirdiği ve birbirine üstünlük kurarak ödüle ulaşmak istediği Anlat Bakalım oyununda, sadece bir takım ödülün sahibi oldu. Frambuazlı cheesecake ve soğuk kahve ödüllü Anlat Bakalım oyununu Ünlüler takımı, 10-2 gibi farklı bir skorla kazandı.

22 NİSAN SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor son bölümünde sembol ve ödül heyecanı yaşandı. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı kadın yarışmacıları sıra sıra birbirlerini oyundan elemek için ter döktü. Bu mücadelelerin sonunda kadınlarda Aycan ve Nisa, sembol için kadınlar finaline adını yazdıran iki isim oldu. Günün başarılı isimlerinden Nisa, rakibi Aycan'a karşı parkurda daha başarılı olarak sembolü kazanana isim oldu. 

Erkeklerde Ersin Korkut ve Ardahan, sembol finalinde yer alan yarışmacılar oldu. Ersin Korkut, atışlardaki müthiş performansıyla fark yaratan bir isim oldu ve sembolü geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da kazanmayı bildi. 

22 NİSAN ORMAN EVİ ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

Sembol oyunu sonrası, erkekler ve kadınlarda finale çıkan dört isim orman evi ödülü için karşı karşıya geldi. Ersin ile Aycan, Nisa ile Ardahan bir takım olarak bayrak yarışına çıktı. Parkur sonunda 3 atış yapanın kazanacağı bayrak yarışında büyük bir çekişme yaşandı. Çekişmeli geçen oyunun sonunda kazanan ikili Ersin ve Aycan oldu. Böylece orman evi ödülü ünlüler takımına gitti. 

SURVIVOR’DAN KİM ELENDİ? ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da SMS sıralamasının açıklanması ile birlikte haftanın eleme adayları da belli oldu. Gönüllüler takımında ilk eleme adayı olarak çıkan Barış, SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alında eleme potasından kurtuldu. Ve Barış’ın eleme adayı olarak Gizem oldu. SMS sıralamasında çıkan diğer isim Evrim ise Ardahan’ın adını söyledi. Üçüncü kişi Cemal Can ise Yasin’in adını söyledi.

Ünlüler takımında ise Mert’in söylediği isim Yunus Emre olurken Aycan’ın verdiği isim Elif oldu.

Survivor’da bu haftanın eleme adayları; Ezgi,  Yunus Emre, Elif, Gizem, Ardahan, Yasin oldu. Bu isimler arasından ise Survivor 10. hafta SMS sıralamasına göre en az oyu alan Ezgi, Survivor’dan elenen isim oldu.

21 NİSAN İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, yarışmadaki manevi önemi olan ödülü kazanmak için iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Oyunda iki yarışmacı sepet üzerinde dört topu, kendileri ile birlikte birçok engelden düşürmeden geçirip en son atışlara kadar gelmek zorundaydı. Altın Top kuralının da geçerli olduğu iletişim oyunu nefes kesen mücadeleye sahne oldu. Günün sonunda ise Survivor'da iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

26/04/2020