Semih: 'Yunus Emre, Barış'a abi diyerek kendini bitirdi'

TV8 ekranlarının her gece Survivor 2020'den sonra yayınlanan programı Survivor Ekstra'da dün gece Semih Öztürk'ten SMS sıralamasıyla ilgili olay bir yorum geldi. Semih Öztürk, "Yunus Emre kendi hatalarının kurbanı oldu. Barış'a abi diyerek kendini bitirdi ve dibe çakıldı" dedi.

Survivor Ekstra yorumcuları arasında yer alan Semih Öztürk, önceki akşam yayınlanan Survivor'da eleme gecesi sonrasında olay yorumlarda bulundu. Gönüllüler takımında yer alan Yunus Emre hakkında konuşan Semih, ilginç bir tespit yaptı.

Semih Öztürk kimdir?

Ütopya ve Survivor yarışmalarıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. İzleyicilerde büyük iz bırakan Semih Öztürk günümüzde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumcu olarak yer almaktadır.

İhsan Tarkan kimdir?

İhsan Tarkan, 1980 yılında Sakarya’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezun olduktan sonra spor eğitmeni olarak çalışmaya başladı. İhsan Tarkan, Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla adını duyurmuştur. 2010 yılında Survivor yarışmasında Merve Oflaz ile finale kalmıştır. Günümüzde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama’da yaptığı yorumlar ile gündeme gelmektedir.

Murat Özarı kimdir?

Murat Özarı, 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Galatasaray ile bütünleşen ve Milli Takımın efsane futbolcularından olan Coşkun Özarı’nın oğludur.

Coşkun Özarı, Galatasaray’da forma giyen ve Milli takım eski teknik direktörlerinden olan Coşkun Özarı’dır. 1931 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş 2011 yılında 80 yaşında vefat etmiştir.

Murat Özarı günümüzde TV8 ekranında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumcu olarak yer almaktadır.

01/04/2020