Murat Özarı: Survivor Yasin bunu hak etmiyor

TV8'de ekranlara gelen Survivor Ekstra'da Yasin'in barakadaki yerinden kalkıp başka bir yerde yatması ile ilgili önemli tartışmalar yaşandı.

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Evrim ile Yasin arasındaki gerilim sürerken Suvrivor Ekstra canlı yayınında Murat Özarı, Yasin'in Evrim ile yaşadığı olayların kendisini o hale getirdiğini söyledi ve baraka dışında yatmasıyla ilgili, "Bu adam bunu hak edecek bir adam değil. Burada eleştiriyoruz tamam ama arkadaşları tarafından dışlanmış bu hale bak." dedi. Sema Aydemir de "Konseydeki durumuna ben de üzüldüm ama kimse kusura bakmasın ben biraz reality kokusu alıyorum." yorumunda bulundu. Semih Öztürk de farklı açıdan bakarak Barış'ın liderliğini ilan ettiğine vurgu yaptı.

Survivor'da Yasin'in barakadan ayrılıp başka bir yerde kendisine yer yapıp uyuması sonrası Evrim, iddialı bir yorumda bulunarak, "Survivor'da olduğum günden beri, hayatımda ilk defa bu kadar rahat ve huzurlu uyudum. Resmen üzerimden bir yük kalktı, bir insanı üzerimden attım resmen. Mükemmel bir konsey geçti, ilk defa aklımdan geçenleri söyledim." demişti.

 

19/05/2020